Hlavní tréneri
RIOSO SK

Chcete, aby Vaše dieťa bolo lepšie ako ostatní alebo zdokonalilo svoje športové výkony?
Prihláste ho na naše individuálne tréningy!

Pod vedením skúsených trenérov pomôžeme Vašému díeťaťu v jeho individuálnom rozvoji.

Bratislava

ING. JÁN SMATANA

Skúsenosti

Futbalový tréner v mládežníckych kategóriach v Banskej Bystrici. Aktuálne trénuje v klube SDM Domino Bratislava v kategórii U17. Je tiež trénerskou súčasťou COERVER akadémie v rámci Bratislavy. Pôsobil aj v Taliansku, kde bol trénerskou súčasťou detských futbalových kempov Mitico Villa.

Vzdelanie

- SPU v Nitre odbor manažment podniku (Ing.)

Licencie a certifikáty

- futbalová UEFA "B" licencia
- COEVER® INTRO
- Leader certifikát FAČR
- Certifikát C+ FAČR

jan.smatana@rioso.sk
+421 911 531 773

Banská Bystrica

MGR. PAVEL ŠIRKA, PhD.

Skúsenosti

Mládežnícky tréner FK Dukla Banská Bystrica, OFK Slovenská Ľupča, FK Podkonice (9 rokov).Vzdelanie

- Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
(Mgr. a PhD.)

Licencie a certifikáty

- futbalová UEFA "B" licencia

pavel.sirka@rioso.sk
+421 944 207 580

Ďalší tréneri RIOSO SK v Bratislave

MAREK ŠOVČÍK

Marek má skúsenosti z profesionálneho futbalu ako hráč FK Dukla Banská Bystrica ako aj zo Slovenskej reprezentácie U20. Momentálne je aktívnym hráčom rakúskeho FC Veganis Sankt Andrä. Marekove služby možete využiť v rámci futbalových ako aj altetických tréningov. Je však potrebná rezervácia dopredu.


Bc. BÁLINT KRIŽAN

Bálint je študentom 4. ročníka na FTVŠ. Je držitelom futbalovej UEFA "B" licencie, kurzu COERVER® 2. V súčasnosti pôsobí ako asistent v klube SDM DOMINO v kategórií U15 a aktívne hráva za seniroský tím FK Slovan Šahy. V minulosti zastával funkciu hlavného trénera v FK Slovan Šahy U11, aj vo výberoch ObFZ Levice U11. Bálintove služby môžete využit v rámci futbalových ako aj altetických tréningov. Je však potrebná rezervácia dopredu.

Ďalší tréneri RIOSO SK v Banskej Bystrici

Bc. VLADISLAV SLOVÁK

Vlado je držítelom futbalovej UEFA "C" licencie. V Rioso zastáva funkciu futbalového a atletického trénera, ktorý pôsobí v Basnkej Bystrici a vo Zvolene. Špecializuje sa aj na fyzioterapiu. Jeho služby môžete kedykoľvek využiť. Je však potrebná rezervácia dopredu. Bc. ADAM CEHUĽA

Adam je držiteľom futbalovej UEFA "B" licencie. Pôsobí ako tréner pri dorasteneckej kategórií U19 v klube FK 05 Levoča. Zároveň je aktívnym hráčom seniorského tímu MŠK Spišské Podhradie. Jeho služby môžete kedykoľvek využiť. Je však potrebná rezervácia dopredu.