RIOSO - Športová organizácia

Mgr. Robert Turák 

Zakladateľ RIOSO - Športová organizácia

Mgr. Robert Turák
Mgr. Robert Turák

Robert založil športovú organizáciu Rioso v roku 2016 v Prahe. Od tej doby Rioso rozvíja deti a mládež v športe. Po niekoľkých rokoch pôsobení v ČR sa postupne Rioso rozšíruje aj na Slovensko. Robert má pôsobisko v Prahe.

Skúsenosti

Mládežnícky tréner: FK Dukla BB, FK Dukla Praha (8 rokov), tréner Rioso (7 rokov)

Vzdelanie

- Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - odbor telesná výchova a šport (Mgr.)

Licencie a certifikáty

- futbalová UEFA "A" licencia, plavecký preukaz "Plavec záchranca", kurz lyžiarského inštruktora

robert.turak@rioso.cz
+420 777 534 348

Ing. Ján Smatana

 Co-owner a ˇŠéftréner RIOSO - Športová organizácia

Ján vedie Športovú organizáciu RIOSO na Slovensku a je zodpovedý ja jej rozvoj. Aktívne pôsobí v Bratislave

Skúsenosti

Futbalový tréner v mládežníckych kategóriach v Banskej Bystrici. Aktuálne trénuje v klube SDM Domino Bratislava v kategórii U19. Je tiež trénerskou súčasťou COERVER akadémie v rámci Bratislavy. Pôsobil aj v Taliansku, kde bol trénerskou súčasťou detských futbalových kempov Mitico Villa

Vzdelanie

- SPU v Nitre odbor manažment podniku (Ing.)

Licencie a certifikáty

- futbalová UEFA "B" licencia
- COERVER® KURZ 2
- Leader certifikát FAČR
- Certifikát C+ FAČR

jan.smatana@rioso.sk
+421 911 531 773

Ponúkame

Futbalové individuálne tréningy

Rozvoj všetkých herných činností jednotlivca, ako je spracovanie lopty, vedenie, obchádzanie súpera, streľba, prihrávky a samotný pohyb bez lopty. Vytvárame správne návyky potrebné pre samotnú hru a zlepšenie výkonnosti. Tréningy prispôsobujeme kvalite a potrebám dieťaťa priamo na mieru. 

Atltické individuálne tréningy

Rozvoj základných pohybových návykov a zlepšovanie techniky behu, koordinácie, rýchlosti, výbušnosti a flexibility. Vďaka pravidelnému testovaniu máte prehľad o progrese Vášho dieťaťa. Začiatok každého tréningového plánu s Vami konzultujeme a doporučíme ďaľší proces.Služby fyzioterapeuta

Fyzioterapeutov máme v Bratislave aj v Banskej Bystrici. Častokrát sa stáva, že má mladý športovec problémy so správnym držaním tela, oslabené svalstvo, rastové problémy a podobne. Naši odborníci Vám poradia, ako týmto problémom predísť alebo ako ich dopady zmiernovať. 

Skupinové tréningy v športových kluboch

Nemáte kapacity alebo kvalifikovaných trénerov na to, aby ste vedeli urobiť správnu atlatickú prípravu? Chcete pomôcť s plánovaním tréningovej jednotky? Naši tréneri sú Vám k dispozicíí.

Tréningový program na mieru

Máme široký tím trénerov a odborníkov, preto Vám môžeme vytvoriť tréningový program na mieru a budete to mať "všetko pod jednou strechou".

Aby sme vedeli, na čom pracovať, na úvodnom tréningu spravíme vstupné testy. Na základe výsledkov a po konzultácii s Vami vytvoríme tréningový plán na mieru. Do plánu je možné zaradiť aj fyzioterapeuta, športového psychológa, prípadne odborníka na stravu.

Pre koho je tréning určený?

Tréningy sú pre každého vo veku od 5-18 rokov. Po dohode s trenérom je možné absolvovať aj tréningy s dospelými. Naša filozofia je taká, že pracujeme s každým, kto sa na tréning prihlási. Nepozeráme sa na výkonnosť, ale na progres, ktorý s nami dosahuje. Najčastejšie máme šesť typov detí, ktoré chcú dosiahnúť svoj cieľ.

1) Dieťa, ktoré nie je prihlásené v žiadnom klube, ale potrebuje získať nejaké základy a potom sa prihlási do klubu.

2) Dieťa, ktoré má v športe nejaký nedostatok a potrebuje na tom zapracovat. Prípadne ešte viac zlepšit svoje silné stránky.

3) Dieťa, ktoré je v klube, ale za ostatnými výkonnostne zaostáva, prípadne mu hrozí vyradenie z kádra. Takže potrebuje častejšie a intenzívnejšie tréningy.

4) Dieťa, ktoré hrá v menšom klube a chcel by hrať za väčší klub, takže sa potrebuje zlepšiť, aby ho do lepšieho klubu vzali.

5) Dieťa, ktoré má veľký talent a chce sa stať profesionálnym športovcom. Chce do toho dať maximum.

6) Dieťa, ktoré nemá ambície byť vrcholovým športovcom. Šport ho baví a stačí mu občas prísť na tréning, aby získal nejaké základy športu.

Naša história a skúsenosti

Športová organizácia Rioso vznikla už v roku 2016 v Prahe. Od tej doby stále rozšírujeme a skvalitňujeme naše služby v oblasti rozvoja detí v športe. Na základe dlhoročných skúseností a "know-how" v Prahe chceme využiť naše služby aj na Slovensku, kde kladieme dôraz na individuálne tréningy, primárne z futbalu a atletiky. Fungujeme formou balíčkov, kde Vám môžeme do balíčku pridať aj ďaľšie služby, ako je napríklad športový psychológ, fyzioterapeut, či odborník na stravu.
Futbalový kemp
Futbalový kemp
Atletický tréning
Atletický tréning
Futbalový tréning
Futbalový tréning

Ako môže vyzerať tréning Vášho dieťaťa?