Tréneri RIOSO Bratislava

Marek Mydla

Študent FTVŠ so zameraním na kondičné trénerstvo a učiteľstvo. 12 rokov hrával futbal v akadémií ŠK Slovan Bratislava. Popri futbale sa venoval atletike. Venuje sa tiež všeobecnej pohybovej príprave detí a plávaniu. Je držitelom COERVER® licencie. Marekove služby môžete kedykoľvek využit. Je však potrebná rezervácia dopredu.

Matúš Tupý

Študuje na vysokej škole na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského. 12 rokov hrával za FC Petržalka. Popri futbalu a škole sa venuje všeobecnej športovej a pohybovej príprave detí a mládeže v klube SDM Domino. Je držitelom COERVER® licencie Matúšove služby môžete kedykoľvek využit. Je však potrebná rezervácia dopredu.

Anton Tuhý

Anton je študentom FTVŠ Univerzity Komenského v odbore kondičné trénerstvo. Momentálne pôsobí ako tréner kategórie U9 v klube SDM Domino Bratislava. Je držitelom UEFA B licencie a COERVER® 2 licencie. Antonove služby môžete kedykoľvek využit. Je však potrebná rezervácia dopredu.

Tomáš Vlnieška

Tomáš je študentom tretieho ročníka FTVŠ odbor kondičné trénerstvo. 13 rokov hrával basketbal v Považskej Bystrici, s ktorou získal 3 krát titul Majstri Slovenska. Popri basketbale sa venuje aj iným športom napr. fitness, tenis, cyklistika. Tomášove služby na individuálne tréningy basketbalu alebo atletiky môžete kedykoľvek využit. Je však potrebná rezervácia dopredu.

Riano Vajaš

Riano je študentom Fakulty ekonomiky a manažmentu na UK v Bratislave. Aktívne hrával futbal v kluboch Spartak Trnava a Spartak Myjava. Je držitelom COERVER® licencie, ktorá je zameraná na rozvoj individuálnych zručností a kvalít mládežníckych hráčov. Rianove služby na individuálne futbalové tréningy môžete kedykoľvek využiť. Je však potrebná rezervácia dopredu.